TÜVASAŞ Lise Mezunu Kadrolu 26 İşçi Alımı Yapacak!

Okunma: 1536
Güncel 17 Temmuz 2019 12:49
Videoyu Aç TÜVASAŞ Lise Mezunu Kadrolu 26 İşçi Alımı Yapacak!
A
a

Türkiye Vagon Fabrikası Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yeni bir alım ilanı yayınladı. İlana göre İŞKUR aracılığı ile Vagon Fabrikasına 26 Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilecek. İşçi alımı için başvura bulunmak isteyen adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. İşçi alımı başvuruları İŞKUR’un şubelerine şahsen gidilerek veya İŞKUR resmi web sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır.

Türkiye vagon sanayi anonim şirketi Genel Müdürlüğü tarafından bugün işçi alımına ilişkin yeni bir ilan yayınlandı. İlan göre Sakarya ilinde bulunan vagon fabrikasına toplamda 26 işçi alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU YERİ VE TARİHİ

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden işçi alımı yapacağını duyuran Türkiye Vagon Fabrikası AŞ’ne başvurular 22 Temmuz’da başlayacak olup 26 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir. İşçi alımı başvuruları İŞKUR’un şubelerine şahsen gidilerek veya İŞKUR resmi web sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır.

TÜVASAŞ tarafından yayımlanan ilan şu şekilde;

1. Şirketimize aşağıda belirtilen miktar kadar sürekli işçi alımı yapılacaktır.

2. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alımında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığıy ile alım yapılacaktır.

3. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine veya Hizmet Merkezleri ya da www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

4. Başvuru yapıp nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alımında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde sözlü sınava tabi tutulacaktır.

5. Sözlü sınav şirketimizde yapılacaktır.

tuvasas lise mezunu kadrolu isci alimi yapacak
tuvasas lise mezunu kadrolu isci alimi yapacak
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayınzı Kim ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat