Sakarya Büyükşehir'den muhtarlara SEMOS eğitimi

Okunma: 118
Güncel 7 Mayıs 2019 16:01
Videoyu Aç Sakarya Büyükşehir'den muhtarlara SEMOS eğitimi
A
a

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından muhtarlara yönelik olarak hayata geçirilen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) uygulamasının eğitim ve bilgilendirme toplantıları devam ediyor.

Devam eden toplantılar kapsamında Hendek, Ferizli ve Karasu'da göreve yeni seçilen muhtarlar SEMOS ile tanıştı. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından mazbatasını alan muhtarlara yönelik gerçekleştirilen SEMOS eğitim programlarıyla muhtarlar ile Büyükşehir Belediyesi arasında kolay ulaşım sağlanabilecek.

 

Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, “Muhtarlarımız için kurumumuza kolay ulaşımın adresi olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) programımız ile ilgili yeni görevine seçilen muhtarlara yönelik eğitim toplantılarımız devam ediyor. Bu kapsamda Hendek, Ferizli ve Karasu'da görevine yeni seçilen muhtarlarımızla bir araya gelip SEMOS hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Eğitim ve bilgilendirme çalışmalarımız diğer ilçelerimizde de devam edecektir” ifadelerine yer verildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayınzı Kim ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat