Proje Fikri yarışmasının sonuçları belli oldu

Okunma: 104
Güncel 3 Mayıs 2019 16:30
Videoyu Aç Proje Fikri yarışmasının sonuçları belli oldu
A
a

SEDAŞ’ın üniversitelerle geleneksel hale getirdiği ‘Proje Fikri Yarışmasının’ sonuçlarında başarı alanlara ödülleri verildi.

SEDAŞ'ın üniversitelerle geleneksel hale getirdiği ‘Proje Fikri Yarışmasının' sonuçlarında başarı alanlara ödülleri verildi.

 

SEDAŞ, geleneksel hale getirdiği ‘Proje Fikri Yarışmasının bu sene dördüncüsünü düzenledi. 2019 Proje Fikri Yarışması finale kalan başarılı projelerin sahipleri Adapazarı ilçesinde bulunan bir otelde düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu. Gerçekleşen ödül törenine Sakarya Üniversitesi Fatih Savaşan, Sedaş Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk ve davetliler katıldı.


“Onur ve mutluluk verici”

 

Ödül töreni öncesi selamlama konuşması yapan Sedaş Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, “Bu yıl dördüncüsünü gerçekleştiriyoruz. Bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hayata geçirdiğimiz projenin sonuna geldik. Birazdan ödül törenine geçeceğiz. Üniversite öğrencileri ile birlikte sürdürülebilir projelere imza atmak. Amacımız bundan ibaret. Bu tür çalışmaları desteklemek büyük bir onur ve mutluluk verici” dedi.

 

Konuşma sonrasında dereceye girenlere ödülleri protokol tarafından takdim edildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayınzı Kim ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat