Murat Kefli ilçe okullarını ziyaret etti.

Okunma: 172
Güncel 11 Ekim 2019 11:09
Videoyu Aç Murat Kefli ilçe okullarını ziyaret etti.
A
a

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli,vatandaş ve esnafla sürdürdüğü yakın iletişimi kurumlar arasında da sürdürüyor. Başkan Kefli, bu kapsamda ilçede bulunan iki okula ziyaret gerçekleştirdi.

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ilçedeki okullara sürpriz ziyaretlerde bulunmaya, öğretmen, okul müdürleri ve öğrencilerle sohbet edip isteklerini dinlemeye devam ediyor. Kaynarca'da bulunan okullara birçok defa ziyarette bulunan, öğretmen ve öğrencilerle gerçekleştirdiği sohbetlerde Kaynarca'nın eğitim alanındaki yeni projelerini anlatırken değişik ve faydalı fikirlere açık olduğunu dile getiren Başkan Kefli , bu tarz ziyaretleri sıklaştırarak devam ettireceğini belirtti.

Başkan Kefli Müezzinler Orhangazi Ortaokulu ve Kızılcaali Mehmet Akif Ersoy İlk/Orta Okullarını ziyaret ederek idarecilerden bilgi aldı.

Başkan Murat Kefli ilçedeki öncelikli hizmet alanlarının eğitim olduğunu belirterek, "Hizmet dönemimizde kurumlar arasındaki işbirliğine, dayanışmaya ve yardımlaşmaya büyük bir hassasiyet ve önem veriyoruz. Bu birlik ve beraberlik sayesinde birçok sorunun üstesinden kolaylıkla geleceğimize yürekten inanıyorum. Hepimizin ortak amacı memleketimize hizmet etmek. İlçemizi daha iyi, daha güzel bir konuma getirmek. Hizmet eden kurumlar olarak, ikili ilişkilerimizin de bundan önce olduğu gibi bundan sonra da daha kuvvetli olacağını düşünüyorum" dedi.

İlçede görev yapan öğretmenlere ve çoçukların yetimesinde emeği geçenlere başarılar dileyen Kefli '' Eğitime önem veriyor Kaynarca'mızda eğitim seviyesini yükselttiğimize inanıyorum. Eğitimle ilgili yaptığımız çalışmalarımız bundan sonra da devam edecektir'' diyerek sözlerini noktaladı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayınzı Kim ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat