Hastane çalışanlarına bıçaklı saldırı: 2 yaralı

Okunma: 3891
Güncel 21 Haziran 2019 13:38
Videoyu Aç Hastane çalışanlarına bıçaklı saldırı: 2 yaralı
A
a

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde bulunan Toyotasa Acil Yardım Hastanesinde hasta yakınları hastane çalışanlarına bıçakla saldırdı.

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bulunan Toyotasa Acil Yardım Hastanesinde hasta yakınları hastane çalışanlarına bıçakla saldırdı. Yaşanan olayda iki kişi bıçaklanırken, iki kişi de gözaltına alındı.

 

Olay, Serdivan ilçesinde bulunan Toyotasa Acil Yardım Hastanesinde meydana geldi. Röntgen için doktor muayene odasından bir alt kata inen hasta yakınları, röntgen çekilen hasta varken içeri girmek istedi. Röntgen teknisyenleri duruma müdahale edince tartışma çıktı. Hastane çalışanlarına saldıran hasta yakınları M.S. ve A.G. isimli röntgen çalışanını bıçakladı. A.G., omzundan, M.S., ise sırtından bıçak darbesi aldı. Hastanede beyaz kod verildi. Bıçaklanan hastane çalışanlarından M.S., daha sonra ambulansla SEAH'a nakledildi.

 

Yaşanan olay sonrası 2 kişi polis ekiplerince gözaltına alındı. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünde şahısların sorgularının devam ettiği öğrenildi.

1000
icon
Mahir 22 Haziran 2019 21:28

Sıra beklemeyi bir türlü öğrenemedik. Acil Polikliniğinin ne olduğunu anlatan bir kamu spotu yapılmalı. Her acile gelen hasta acil (yaşamı tehdit eden, müdehale edilmezse ölümle sonuçlanan vaka) değildir. Allah sabır versin

0 1 Cevap Yaz
Sahin 22 Haziran 2019 10:35

Şimdi bu şeref yoksunu kişiler emniyet sorgusu vede savcılıktan sonra adli kontrolle serbest kalırlar. Olan gene sağlık personeline olur.

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayınzı Kim ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat