Gizemfrit ailesi piknikte buluştu

Okunma: 172
Güncel 22 Mayıs 2019 18:08
Videoyu Aç Gizemfrit ailesi piknikte buluştu
A
a

Sakarya’da kurulan ve bugün dünyanın ikinci büyük emaye kaplama üreticisi olan Gizemfrit, tüm çalışanları ve aileleriyle birlikte Gizemfrit Geleneksel Aile Pikniği’nde bir araya geldi.

Sakarya'da kurulan ve bugün dünyanın ikinci büyük emaye kaplama üreticisi olan Gizemfrit, tüm çalışanları ve aileleriyle birlikte Gizemfrit Geleneksel Aile Pikniği'nde bir araya geldi. Tüm Gizemfrit çalışanlarının aileleriyle beraber katıldığı Gizemfrit Pikniği'nde binin üzerinde kişi gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

 

Çocukların keyifli vakit geçirmesi için her şeyi düşünen Gizemfrit, çocuklara özel Survivor parkuru kurmasının yanı sıra çocukların oynayabileceği Circus Combo, Labirent Park, Dev Combo Park, Deva Kaydırak, Hayal Evi Combo Park, Bungee Run ve Zıpzıp gibi çocuk oyun aletlerini de çocuklar için getirtti. Aynı zamanda 8 kişilik çocuk animasyon ekibi de çocukları eğlendirmek için oradaydı.

 

Yetişkinleri de unutmayan Gizemfrit, Aile Şenliği'nde Big Baller - Wipe Out, Rodeo, Süpürge, XXL Canlı Langırt ve Gülle Topu gibi oyun aletlerinin yanı sıra mobil tırmanma duvarı kurarak çalışanların keyifli vakit geçirmesini sağladı. Şenlikte, Sanal Gerçeklik Deneyim Alanı da kuruldu. Tüm Gizemfrit çalışanları aileleriyle beraber tüm gün süren etkinlikte keyifli vakit geçirdi.

1000
icon
FATİH KULAÇ 24 Mayıs 2019 00:04

EVET HEDEFİMİZ DÜNYABİRİNCİSİ OLMAK ALLAH'IN İZNİYLE OLACAK İNANIYORUM BENDE ORADA CALIŞANIM

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayınzı Kim ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat