Başkan Murat Kefli gençlerle masa tenisi oynadı

Okunma: 241
Güncel 6 Kasım 2019 10:28
Videoyu Aç Başkan Murat Kefli gençlerle masa tenisi oynadı
A
a

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ilçe merkezinde bulunan Aylak Cafenin düzenlediği masa tenisi turnuvası etkinliğine katılarak gençlerle masa tenisi oynadı.

Yoğun katılımın gerçekleştiği masa turnuvası öncesi gençlerle sohbet eden Başkan Murat Kefli raketi eline alarak açılış maçını kendisi yaptı. Rakibine az sayı farkıyla yenilen Kefli ilçede yapılan hertürlü sosyal aktiviteyi desteklediğini ,gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması için spor ile ilgilenmesinin güzel olduğunu belirtti.

Halka hizmetin Hakka hizmet olduğunu dile getiren Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli , "Kaynarca'ya belediye başkanı olduğumuz günden itibaren başkanlık kapımız hemşehrilerimize sonuna kadar açıldı. Bizler gönüller yapmaya, gönüller kazanmaya geldik. Zaman zaman bize gelmeyen kardeşlerimiz olabiliyor. Bizlere gelmeyenlere de bizler giderek sorun ve taleplerini dinliyoruz onları ziyaret ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde en küçük sorunun bile kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında ilgili birimlere talimat veriyoruz. Bizim için önemli olan hizmet ederken, insanımızın da gönlüne girmek, insanımıza dokunmak. Kaynarca'da hemşehrilerimizle yan yana, omuz omuza olmaya, onların dertlerini dinlemeye, sorunlarını çözmeye devam edeceğiz. Bizler bu göreve gelirken halka hizmeti Hakka hizmet olarak benimsedik. Hep beraber Kaynarca için çalışacağız. Bizim, Kaynarca'ya hizmet için çıktığımız yolda en önemli vizyonumuz 'Sensiz Olmaz Kaynarca'ydı. Bu söz ancak bir ekip ruhu ile hayat bulabilir. Bizim, ekip tasavvurumuz ise kaymakamlığımızdan, belediyemize, muhtarlarımızdan sivil toplum kuruluşlarımıza ve halkımıza Kaynarca'nın tüm bileşenleridir. Kaynarca'yı , ilçemizin sakinleriyle el ele vererek birlikte ihya ve inşa edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Masa tenisi turnuvasında birinciliği Fatih Topal kazanırken, Sema Şahin ikinci oldu..

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayınzı Kim ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat