Başkan Murat Kefli'den Dünya Çiftçiler Günü mesajı

Okunma: 694
Güncel 14 Mayıs 2019 20:17
Videoyu Aç Başkan Murat Kefli'den Dünya Çiftçiler Günü mesajı
A
a

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle mesaj yayınlayan Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ülke kalkınmasının baş mimarı olan çiftçilerin daha bol kazanç elde etmelerini sağlamak ve hayat standartlarını yükseltmek amacıyla büyük çaba gösterdiklerini açıkladı.

Başkan Kefli “Çiftçilerimizin ve üretimlerinin değerlerini yitirmemek daha da yükseltmek için belediyemiz olarak her zaman çiftçimizin yanındayız. Ülkemizin ve pazarlarımızın tarımsal üretiminin her kademesinde alın teri olan çiftçi kardeşlerimizin üretim ve verimliliğin arttırılması, hayat standartlarının yükseltilmesi, ürettikleri ürünlerinin pazarlara ulaştırılması, tarım sektörü politikalarının istihdam ve sosyal politikalar içinde ele alınması tarımsal kalkınmamızda büyük yol almamızı sağlayacaktır. Her türlü zorluğa rağmen ülkemizin kalkınmasında, ekonominin büyümesinde soframıza ulaşan en güzel sebzeyi, meyveyi, tahılı ve ekmeğin üretiminde alın teri döken, çaba harcayan ve emek sarf eden çiftçi kardeşlerimizin ve tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler gününü kutluyor, ürünün bereketli ve gerçek değerini bulacağı iyi bir gelecek temenni ediyorum? dedi.

Duble yol üzerine kuracakları köylü pazarı ile çiftçilerin kazançlarına kazanç katacağını söyleyen Başkan Kefli'' Vatandaşlarımızıda bu sayede organik pazar ile buluşturmayı planlıyoruz diyerek çiftçiye ve üretime verdiği önemi yenilemiş oldu./ MURAT HAZER

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayınzı Kim ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat