Başkan Kefli Malazgirt Zaferini kutladı

Okunma: 307
Güncel 26 Ağustos 2019 20:10
Videoyu Aç Başkan Kefli Malazgirt Zaferini kutladı
A
a

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli Malazgirt Zaferinin 948'nci yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Anadolu'nun kapılarının Türklere açıldığı Malazgirt Zaferi'nin 948. yılını kutlamanın gururunu yaşadığını dile getirdi.

Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli Malazgirt Zaferiyle alakalı yapmış olduğu açıklamada, "Böyle ulu bir milletin bireyi olarak, böyle anlamlı ve çok önemli bir zaferin yıldönümünü kutlamanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz. Elde edilen zaferle Anadolu'da asırlar boyunca devam edecek olan kardeşlik, hoşgörü ve dayanışmaya dayalı bir medeniyetin ilk adımı atıldı.

Adaleti, merhameti ve hoşgörüsüyle nam salan Sultan Alparslan öncülüğünde gerçekleştirilen bu büyük zafer ile milletimizin varlık bilincinin gelecek kuşaklara taşınması sağlanmıştır. Bu vesileyle, bu büyük zaferi bize kazandıran Sultan Alparslan ve askerleri başta olmak üzere tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, bu şanlı millete de nice yeni zaferler diliyor, Malazgirt Zaferi'nin 948. yıldönümü kutluyorum" diye konuştu.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayınzı Kim ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat