Başkan Kefli Kızılcahamam'da üç bakanı markajına aldı.

Okunma: 913
Güncel 30 Nisan 2019 14:12
Videoyu Aç Başkan Kefli Kızılcahamam'da üç bakanı markajına aldı.
A
a

Ak Partinin Kızılcahamam'da düzenlediği 28. İştişare ve Değerlendirme Toplantısına katılan Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli burada karşılaştığı üç bakanı yakın markajına alarak ilçenin ihtiyacı olan istekleri iletti.

Emniyet Binası ve Lojmanı isteği

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşen Murat Kefli ilçeye emniyet binası ve lojmanları yapılması konusunda talebini iletti. İsteğini takip edeceğini belirten Süleyman Soylu'ya Murat Kefli ilçesi adına teşekkür etti.

Karasu yolunun bitirilmesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan ile Kaynarca - Karasu yolunun bir an önce bitirilmesi konusunu görüşen Murat Kefli ''Sayın Bakanımızın ilgisinden dolayı kendisine teşekkür ederim.Yol ile birlikte ilçemiz yatırımcıların gözdesi haline gelecek.Kaynarca'mıza yatırım yapmak isteyenlerin önünde engel oluşturmuyacağız.Görev aldığımız sürece disiplini kesinlikle elden bırakmıyacağız , her işimizi ilk günkü aşk ile yapacağız''dedi.

Kaynarca'da Organiza Sanayilerin durumu

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank ile Kaynarca'daki Organize Sanayi Bölgelerinin durumuyla ilgili konuşan Murat Kefli'' Hizmet için Ankara ikinci adresimiz olacak..Yüce Allah'ın izniyle atacağımız doğru adımlar ile birlikte Kaynarca'mızı cazibe merkezi haline getireceğiz.Seçim döneminde sıklıkla söylediğimiz birşey vardı , biz millete hizmetkar olmaya geldik.Bize güvenen halkımızı mahcup etmeyeceğiz.Hepimizin mutluluğu için doğru kararlar verip , doğru olanı yapmalıyız''dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayınzı Kim ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat